ساکشن ترشحات در منزل؛ حلق، معده، گوش، ریه و برخی دیگر از اعضای بدن ممکن است که ترشحاتی داشته باشند که باعث ایجاد اذیت هایی برای بیمار ها شوند. زمانی که افراد در بیمارستان بستری هستند و یا از بیمارستان مرخص می شوند ممکن است که ریه آن ها ترشحاتی داشته باشد که بهتر است جهت حفظ رطوبت دهانی و همچنین از بین بردن ترشحات مربوط به استفراغ و یا پاک کردن خونی که در دهان جمع شده است ساکشن انجام شود. این عمل معمولا با استفاده کاتتر های ساکشن انجام می گیرد. با توجه به اینکه این عمل نیاز به مهارت های لازم دارد و همچنین با توجه به اینکه باید وسایلی که مورد استفاده قرار می گیرند استریل باشد بهتر است که به پرستار های با تجربه و مهارت دیده مراجعه شود.

 بیمارانی که دوره درمانی خود را در منزل سپری می کنند نیز ممکن است که با چنین مشکلاتی مواجه باشند که در چنین حالتی افراد می توانند به مراکز خدماتی که پرستاران با تجربه ای را در اختیار دارند و فعالیت های خود را در منزل نیز انجام دهند مراجعه کنند و بر اساس نیازی که دارند پرستاری با تجربه را برای کمک به بیمار خود در نظر بگیرند. با توجه به این مساله پرستاران می توانند خدمات خود را با حضور در منزل به مخاطبان خود ارائه دهند. طنین سلامت البرز که بهترین و با تجربه ترین پرستارها را در اختیار دارد می تواند در این زمینه کمک لازم را به مخاطبان خود داشته باشد و پرستاران حاذق خود را برای کمک به بیماران به منازل بفرستد.

ساکشن ترشحات در منزل

ساکشن ترشحات در منزل یکی از خدمات پرستار در منزل کرج مرکز خدماتی طنین سلامت البرز میباشد که توسط پرستاران مجرب این مجموعه انجام میشود. برای درخواست این نوع خدمات پرستاری کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا پرستاران ما در زمان دلخواه شما به محل اعزام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =