از خدمات طنین سلامت البرز برای بیماران سرطانی که دکتر برای آنها شیمی درمانی را تجویز کرده است، ارائه خدمات شیمی درمانی در منزل است. شیمی درمانی یکی از راه های درمان سرطان است که با استفاده از داروها، علاوه بر از بین بردن سلول های سرطانی، از رشد و تقسیم آنها نیز جلوگیری می شود. اگر نیاز به شیمی درمانی دارید ولی نمی خواهید در محیط بیمارستان باشید، طنین سلامت البرز این خدمات را در منزل برای شما انجام می دهند و پزشکان و پرستاران همراه با تجهیزات و داروهای لازم، به خانه شما اعزام می شود.

سرطان یکی از بیماری های رایج در سر تا سر دنیا می باشد که با داشتن اطلاعات کافی، تشخیص زود هنگام قابل پیشگیری و درمان است. در طول انجام شیمی درمانی گفت و گو با مشاور و پزشک معالج می تواند تاثیر بسزایی در روحیه و کمک به بهبودی حال شما داشته باشد. طنین سلامت البرز با کادر مجرب و تجهیزات خود راه را برای شما عزیزان آسان کرده است و در محیطی با آرامش در کنار شما خواهد بود. شاید با شنیدن کلمه سرطان به طور نا خودآگاه در شما حس بدی به وجود بیاید ولی باید این را بدانید که با آگاهی و اطلاع در مورد سرطان، تشخیص سرطان و راه های درمان سرطان کمک ویژه ای به خودتان می کنید.

شیمی درمانی به عنوان یکی از راه های درمان سرطان شناخته می شود. اصطلاح شیمی درمانی اشاره به داروهایی دارد که روی سلول های سرطانی تـأثیر می گذارند و از رشد یا تقسیم آن ها جلوگیری نماید. در این روش درمانی سلول های سرطانی از بین می روند یا رشد آن ها متوقف می شود. اگر پزشکتان برای درمان شما شیمی درمانی را تجویز کرده است ما می توانیم این خدمت را در منزل برای شما انجام دهیم و با افتخار در کنار شما باشیم.