گاهی اوقات ممکن است که افراد در اثر برخی از آسیب های جسمانی و یا داشتن جراحت ها و انجام عمل های جراحی و یا به علت کهولت سن نتواند به سرویس های بهداشتی مراجعه کند و یا کار های شخصی خود را به شکل راحتی انجام دهد. در چنین حالتی معمولا پزشکان و پرستاران ترجیح می دهند که برای بیمار سوند وصل کنند تا به شکل راحت تری کار های شخصی خود را انجام دهند.

وصل و خارج کردن سوند مثانه کار دشواری است و افرادی که تجربه نداشته باشند و یا در این زمینه آموزش لازم را ندیده باشند ممکن است که در صورت انجام خود سر این کار به بیمار آسیب وارد کنند. بر همین اساس معمولا به افراد توصیه می شود که برای وصل و یا خارج کردن سوند از پرستاران کمک بگیرند. اما گاهی اوقات ممکن است که افراد در منزل دوره درمان خود را سپری کنند و یا نیاز به مراقبت داشته باشند که در چنین حالتی برای خارج کردن سوند مثانه در منزل باید به افرادی که در منزل این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنند.

در واقع افراد برای اینکه بتوانند این خدمات را به شکل ویژه و به صورت ایمن و حرفه ای دریافت کنند باید با شرکت ها و مراکزی که پرستاران حرفه ای و با تجربه ای را در اختیار دارند ارتباط برقرار کنند. این شرکت ها به گونه ای فعالیت می کنند که بر اساس نیاز مشتری خود نیرو های پرستاری حرفه ای را به منازل اعزام می کنند و خدمات لازم را به آن ها ارائه می دهند. در این شرکت ها نیز معمولا پرستارانی که کار مربوط به خارج کردن سوند در منزل را انجام می دهند حضور دارند. طنین سلامت البرز با در اختیار داشتن نیرو هایی حاذق می تواند در این زمینه نیرو هایی حرفه ای را در اختیار شما قرار بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 3 =