فیزیوتراپی در منزل کرج

فيزيوتراپی در منزل کرج خدماتی است که احتمالا شما هم نیاز به آن دارید. گاهی اوقات ممکن است که افراد در اثر برخی حوادث و یا به علت فعالیت های زیادی که به صورت روزمره انجام می دهند دچار آسیب هایی شوند که نیاز به فیزیوتراپی در منزل کرج پیدا کنند. در واقع افراد با استفاده از فیزیوتراپی در خانه کرج و وسایلی که برای آن در نظر گرفته می شود، می توانند مشکلات مربوط به بیماری های اسکلتی و استخوانی، مشکلات ارتوپدی و شکستگی و همچنین روماتیسم و دیگر بیماری های مربوط را بهبود ببخشند.

تجهیزات و وسایلی که برای فیزیوتراپی در منزل کرج در نظر گرفته شده است به گونه ای عمل می کنند که می تواند بر این آسیب ها و جراحات تاثیر گذار باشند و به درمان و بهبود آن ها کمک کند. این مساله سبب شده است که امروزه پزشکان معالج برای اینکه بتوانند این آسیب دیدگی ها را درمان کنند انجام چند جلسه فیزیوتراپی در منزل کرج را به بیماران خود تجویز می کنند. همچنین پیشنهاد میکنیم مقاله کاردرمانی در منزل کرج را هم مطالعه نمایید.

مزایای فیزیوتراپی در منزل کرج

در قسمت قبل اشاره خیلی کمی به این که دقیقا فیزیوتراپی چه می کند، داشتیم. اما به عنوان یک تعریف جامع تر باید بگوییم که این علم که با نام فیزیک درمانی نیز آن را می شناسند هدف اصلی آن بهبود عضلات می باشد. به جرئت می توان گفت که افراد بسیار بوده اند که کاملا از درمان خود ناامید بوده اند اما با بهره گیری از این علم توانسته اند سلامتی خود را مجددا به دست آورند. اما موردی که اینجا اهمیت پیدا می کند این است که ممکن است گاها جلسات درمان افراد به طول انجامد و در این صورت رفت و آمد برای فردی که خصوصا اسکلت ها و استخوان های او آسیب دیده، سخت باشد.

همچنین به علت شیوع ویروس کرونا خیلی مراجعه به مراکز درمانی توصیه نمی شود. بنابراین راه حل چیست؟ فیزیوتراپی در منزل کرج به شما کمک می کند هم روند درمان خود را به صورت اصولی پیش ببرید و هم این که مشکلات این چنینی نداشته باشید. در ادامه با مزیت های این شاخه از علم پزشکی بیشتر آشنا خواهیم شد.

۱.آمادگی لازم برای جراحی

یکی از مهم ترین فوایدی که فیزیوتراپی در منزل کرج تا به حال برای افراد داشته است، این بوده که برای عمل های جراحی که بیمار نیاز به عضله های قوی تری دارد، او را آماده می کند. به بیان دیگر برای برخی از جراحی ها نیاز به تقویت عضلات هست که این علم می تواند در این مورد هم به شما کمک کند. چه بسا فرایند ریکاوری را راحت تر کند.

۲.بهبود آسیب دیدگی های حاصل از ورزش

ممکن است این موضوع برای شما هم پیش آمده باشد که در حین ورزش دچار آسیب شوید و عضلات یا استخوان های شما درگیر شوند. در این صورت بهترین راهکار چیست؟ طنین سلامت البرز با انجام فیزیوتراپی در منزل کرج این مشکل را جل کرده است. به کمک این روش خیلی زود می توانید سلامتی خود را به دست آورید، ضمن این که عوارض عمل های جراحی را هم ندارد.

۳.بهبود و درمان دیابت

باور کردن این که فیزیوتراپی در منزل کرج بتواند به رفع دیابت هم کمک کند کمی سخت است. اما با انجام چند جلسه از آن می توانید متوجه تاثیر بی نظیری که دارد شوید. اما چطور این اتفاق می افتد؟ با انجام تمرین های مخصوصی که طی درمان به شما داده می شود وزن تان به تدریج کاهش پیدا خواهد کرد و به مرور به جنگ دیابت خواهید رفت.

۴.کمک به زایمان راحت و پیشگیری از مشکلات بعد از آن

فیزیوتراپی در منزل کرج با ایجاد دوره های پیش از تولد به مادر کمک می کند تا بدنی قوی تر برای داشتن یک زایمان راحت داشته باشد. هر دردی که پس از زایمان حس می کنید با فیزیوتراپی می توانید رفع کنید.

۵.سکته مغزی و مشکلات پس از آن

متاسفانه سکته مغزی به شدت روی حرکت افراد تاثیر منفی می گذارد و عملکرد عضلات را دچار خلل می کند. فیزیوتراپیست در منزل کرج به بیماران عزیزی که دچار این مشکل شده اند بهترین خدمات را ارائه می دهند. فیزیوتراپی برای این افراد خیلی موثر است اما بهتر است تا حد امکان در منزل انجام شود تا فرد در طی جا به جایی اذیت نشود.

هزینه فیزیوتراپی در منزل

قیمت فیزیوتراپی در منزل کرج چقدر است؟

یکی از مهم ترین خدمات طنین سلامت البرز، فیزیوتراپی در منزل کرج است. حتما از طریق شماره های نوشته شده در سایت با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. مشکلات فراوانی را می توان با فیزیوتراپی رفع نمود با انجام دادن آن در منزل نیز انرژی کمتری را صرف این کار خواهید کرد.

در گذشته ما مراجعینی داشتیم که با وجود داشتن آسیب های جدی و عدم حصول نتیجه در استفاده از راه های مختلف برای درمان با چند جلسه فیزیک درمانی خیلی زود نتیجه گرفته اند. تاثیرات این علم را نمی توان نادیده گرفت چرا که در سال های اخیر توانسته مزایای خود را ثابت کند.

هزینه و قیمت فیزیوتراپی در منزل به عومل مختلفی مانند زمان و مدت جلسات، تعداد آن ها، عضو درگیر شونده، نوع مشکل عضلانی و … بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تعرفه ها حتما با ما تماس بگیرید. اما از این نیز خیال تان راحت باشد که مجموعه ما قیمت های بسیار مناسبی را برای خدمات خود تعریف کرده است.

در هر جای کرج اعم از عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، کمالشهر، جهانشهر، باغستان، حصارک و… که باشید می توانید از خدمات ما بهره ببرید. تمامی پرسنل ما افرادی متخصص بوده که با استفاده از با کیفیت ترین دستگاه های روز دنیا می توانند به تسریع درمان شما کمک نمایند.

چرا فیزیوتراپی در منزل را به جای مراجعه حضوری انتخاب کنیم؟

افرادی که به فیزیوتراپی در منزل کرج نیاز پیدا می کنند ممکن است که میزان آسیب دیدگی بالایی داشته باشند و امکان مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشند. در چنین حالتی برای انجام درمان فیزیوتراپی می توانند از پرستاران و یا مراکز خدماتی که درمان های خود را در منزل انجام می دهند کمک بگیرند. علاوه بر این برخی از مسائل محیطی همچون ترافیک، راحت تر بودن شخص بیمار در منزل، پر مشغله بودن اعضای خانواده و برخی مسائل دیگر نیز می توانند سبب شوند که افراد فیزیوتراپی را در منزل انجام دهند

فیزیوتراپی در منزل با طنین سلامت البرز

طنین سلامت البرز خدمات مختلفی را از جمله پرستار سالمند در کرج به بیماران خود ارائه می دهد. این مرکز با در اختیار داشتن بهترین و ماهر ترین نیرو ها می تواند در زمینه های مختلفی کمک رسانی های خود را در منزل انجام دهند. یکی از مهم ترین فعالیت هایی که این مرکز انجام می دهد فیزیوتراپی در منزل کرج میباشد. طنین سلامت البرز نیروهای خود را که از تجربه بالایی برخوردار هستند به منازل بیماران ارسال می کند و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و همچنین با رعایت اصولی ترین روش ها کمک رسانی های خود را انجام می دهند. این مرکز به علت دارا بودن بهترین نیرو ها، فعالیت ها و خدمات خود را با اطمینان خاطر بیشتری ارائه می دهد. امکان ثبت خدمات به صورت حضوری، تماسی و یا آنلاین برای مخاطبان در این مرکز ایجاد شده است.

خدمات دیگر ما: ویزیت پزشک در منزل کرج

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا بهترین فیزیوتراپی در منزل کرج را به شما عزیزان معرفی کنیم. همانطور که گفته شد این شیوه درمانی مزایای بسیار زیادی دارد که موارد گفته شده در این صفحه فقط بخش کوتاهی از آن می باشد. بنابراین حتما مشکلات خود را با یک فرد متخصص درمیان بگذارید و با راهنمایی و مشورت او این اقدام به درمان از طریق نمایید. فیزیوتراپی در منزل کرج توسط مجموعه ما می تواند به شما کمک کند تا مجدد سلامتی خود را به دست آورید و دیگر دردهای عضلانی و مواردی از این قبیل را نداشته باشید.

منبع: physiotherapyathome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =